08.08.2021
08.08.2021

Gliwice , Izabella Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Opiekunka do dzieci

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr 4042) dla swojego Klienta – rodziców dwumiesięcznych bliźniaków – poszukuje osoby do opieki nad dziećmi.

Opiekunka (bliźniaki)

Możliwe podjęcie pracy od zaraz

Obowiązki:

  • opieka nad 2 miesięcznymi bliźniakami;

  • praca stała od godziny 8-16.

Wymagania:

  • miłość do dzieci oraz cierpliwość;

  • doświadczenie w pracy przy opiece dzieci (może być również opieka nad dziećmi wśród rodziny);

  • brak nałogów;

  • możliwy dojazd do Łabęd (Gliwice/Łabędy).

Oferujemy:

  • stabilną pracę od godziny 8 do godziny 16;

  • indywidualnie dopasowanie warunków finansowych;

  • swobodną atmosferę.

Ze względu na to, że praca jest przy małych dzieciach, szukamy osób tylko z doświadczeniem przy opiece nad dziećmi.

Konieczne jest spotkanie osobiście oraz mile widziane przesłanie CV.

m.terlecka@derksen-polska.pl

517 491 676

Numer ogłoszenia : 7610
Liczba odsłon: 32, dzisiaj0